Chráněná dílna Petr Boček vznikla v roce 2005 a byla založena Petrem Bočkem. Má tedy za sebou již několik  let úspěšného působení na českém trhu.

Splňuje zákon č.435/2004 Sb., tím, že zaměstnává několik zaměstnanců tělesně postižených a dává šanci těmto spoluobčanům žít plnohodnotný život.

Chcete i Vy pomoci postiženým občanům?

Pomoci jim uplatnit se v běžném životě a odstranit bariéry, které se kolem nich vytvářejí? Zároveň tím ušetřit firemní náklady a připravit pro Vaše zaměstnance výhody?

Pak využijte možnosti, kterou Vám nabízíme v oblasti zajištění pitného režimu:

Chráněná dílna Petr Boček splňuje podmínky podle zákona č.435/2004 Sb. o poskytování náhradního plnění.

Podle zákona č.435/2004 Sb. je každá firma, která zaměstnává více než 25 zaměstnanců, povinna zaměstnávat 4% zdravotně postižených zaměstnanců. V případě, že nezaměstnává 4% zdravotně postižených zaměstnanců, musí odvádět peníze do státního rozpočtu, a to několika násobek průměrné měsíční mzdy. Průměrnou měsíční mzdu zveřejní ministerstvo financí po skončení kalendářního roku.

Řešení pro Vás:

můžete odebírat zboží od chráněné dílny Petr Boček a tím ušetřit na odvodech do státního rozpočtu.

Firma Petr Boček působí na trhu od roku 2005. Chráněná dílna zajišťuje pitný režim ve firmách včetně všech služeb (rozvoz vody, sanitace aquabarů, servis k aquabarům, POU- vodovodní řady, instantní nápoje, aquabary a kávomaty s mincovníky,doplňkový sortiment).

Login


Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.×

Register


Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros.  or   Login
×